Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ürünlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetlerimiz
Kağıt Bayrak

Bayrak bir devleti ve bunun yanı sıra özel ve tüzel tüm kurum ve kuruluşları temsil eden renklerden ve logolardan oluşan simgedir. Bir devletin varlığını, birliğini ve bağımsızlığını temsil ettiği kadar aynı şekilde özel ve tüzel kurulmuş bütün oluşum, kurum ve kuruluşların da varlığını ve benliğini temsil eder. Kurulmuş olduklarının ve varlık gösterdiklerinin en belirgin ve kuvvetli sembolleridir. Birçok alanda ve sayısız amaçlarla kullanılan bayraklar insanların en can alıcı ve hassas noktalarını oluşturur. Bulunduğu alanlara coşkulu ve duygulu anlamlar kazandıran bayraklar her türlü organizasyonların da vazgeçilmez parçası olur. Bünyesinde barındırdığı ve ona yüklenen anlamlarda bu kadar derin ve detaylı olunca bayrakların tasarlanması, oluşturulması, çoğaltılması ve dağıtılması da bu durumla doğru orantılı olarak özenli ve kusursuz olmalıdır. Türk Bayrağı, Ülke Bayrakları, Göndere Bayraklar, Flama Bayraklar, Kırlangıç Bayraklar, Masa Üstü Bayrakları, Siyasi Parti Bayrakları ve Spor Kulübü bayrakları gibi daha bir çok çeşidi bulunan bayrak türlerinden bir tanesi de, en çok milli bayramlarda ortaya çıkan kağıt bayraklardır.

Genellikle küçük ebatlarda üretilen bu bayraklar, sopalı ve ipe dizili olarak iki şekilde imal edilerek pazarlanır. Bayramlarda, tören alanlarında, festivallerde, fuar alanlarında, kutlamalarda, açılışlarda, resmi toplantılarda, okul süslemelerinde coşku ve sevinç yaratmak ve reklam, tanıtım amaçlı kullanılan kağıt bayraklar bulundukları mekanı renklendirmekte ve festival havası katmakta cüssesinden çok daha büyük katkılar sağlar.

Diğer bayrak çeşitlerine göre daha kısa ömürlü ve bir kerelik kullanımlar için uygun olan kağıt bayraklar buna rağmen en çok coşkuların ve sevinçlerin yer aldığı ortamlarda kullanılması nedeni ile kısa ama en etkili izlenimler bırakarak ömrünü ve amacını tamamlar. Fiyat olarak da oldukça uygun olan kağıt bayraklar bu özellikleri sayesinde organizasyonların vazgeçilmez reklam, tanıtım ve görsellik kaynağıdır.

Sayısı ve ebatları ne olursa olsun son sistemlerle donatılmış fabrikamızda uzman ekibimizle birlikte, ipe dizili kağıt bayrak ve sopalı kağıt bayrak imalatı yapıyoruz. Kaliteden ödün vermeden en uygun fiyatlara imal ettiğimiz bayrakları zamanında teslim ediyoruz.

Türk Bayrağının yanı sıra her türlü özel ve tüzel kurumlara ait kağıt bayrakların üretimini de yapan firmamız bunun yanı sıra; , 17 li Türk Devletleri Bayrakları, Ülke Bayrakları, Yabancı Ülkeler Bayrakları, Kırlangıç Bayraklar, Göndere Bayraklar, Kağıt Bayraklar, Üçgen Bayraklar, Bayrak Üretimi, Atatürk Posterleri üreten Firma, Salon Direkleri, Bayrak Direkleri, Olta Bayrak, Plaj Bayrak, Parti Bayrağı Üreten Firmalar, Spor Kulübü Bayraklarının da üretimini yapmaktadır. Kağıt bayrak üretimi, kağıt bayrak satışı, kağıt Türk Bayrağı, ucuz kağıt bayrak satışı, kaliteli kağıt bayrak bizim işimiz diyoruz. 15 yılı aşkın süredir yaptığımız çalışmalarda ve verdiğimiz hizmetlerde kusursuz olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.