Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ürünlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetlerimiz
Güngören Plaj Bayrağı

Her geçen gün sayıları daha da çoğalan, yol kenarlarına, akaryakıt istasyonlarına, mağaza ve dükkanlar büyük renk katan Plaj Bayrak Modelleri,genel anlamda amacı reklam ve tanıtım olan, bunun yanı sıra bulunduğu alanları daha prestijli ve renkli göstererek dikkatleri ve ilgiyi üzerine çeken çoklu avantajlara sahip bir bayrak çeşididir. Yelken Bayrak yada Olta Bayrak olarak da adlandırılan bu uygulamaların, Güngören Bayrakçı misyonunu üstlenen ve Bayrak İmalatçıları Güngören alanında hem hizmetinin kalitesi hem de ortaya koyduğu işlerle söz sahibi olan kuruluşumuz, Plaj bayrak Güngören taleplerinizde en iyi sunumlarla yanınızda yer almaktadır.

Görselliğin, reklamın ve tanıtımın son derece önemli olduğu, bunun için binlerce hatta yüz binlerce liranın harcandığı günümüzde daha mütevazi bütçelere oldukça etkili ve uzun soluklu bir akılda kalıcılık sağlayan bu bayrak çeşidi, tasarımı ve dizaynı ile çok farklı bir konsepte sahip olan, dış alanlarda bulunmasına karşın baskı tekniği ve kullanılan kumaşların kalitesi ile yüksek dayanım gösteren oldukça avantajlı bir kullanım imkanına sahiptir. Boyut, renk, resim, desen sınırlaması bulunmaz, her türlü renk ve çizgileri kumaş üzerine rahatça uygulama imkanı sağlar.

Özel tasarımı sayesinde her iki taraftan da rahatlıkla görülen sürekli açık bir konumda bulunması sebebi ile yalnız rüzgarlı havalarda değil üzerinde bulunan yazıların her zaman okunmasına ve görünmesine olanak tanıyan Plaj Bayrak, iç mekanlarda da gönül rahatlığı ile kullanılan, ekonomik bütçesi ve uzun dayanım süresi ile müşteri memnuniyeti kazanan en ideal reklam malzemelerindendir. Plaj Bayrağı Fiyatları Güngören hakkında daha detaylı bilgi almak ve bu konuda merak ettiğiniz tüm sorunlara cevap bulmak için bizi arayın.