Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Ürünlerimiz

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Hizmetlerimiz
Fatih Yelken Bayrak

Fatih Yelken Bayrak Bayraktan ziyade daha çok bir reklam ve tanıtım aparatı olan, yelken görünümünde olduğu için bu ismi alan Yelken Bayrak Modelleri, hizmet sektöründe olan büyük küçük tüm firmaların; açılışlarda, kutlamalarda ve buna benzeyen tüm organizasyonlarda kapılarının önlerinde bulunan ve temsil ettiği firmaya ait isim, yazı, resim, logo yada armaları taşıyan bir çeşit süsleme çözümleridir. Boyut ve ebat sınırlaması bulunmayan kendi içerisinde de farklı tasarımlara sahip olan bu bayrak çeşidi; olta bayrak, damla bayrak yada plaj bayrağı gibi isimlerle de anılmaktadır.

Açılış günlerinde, belli bir kampanyanın yürütülmesi esnasında, reklamın yapılmasında yoğun olarak talep gören, tasarım ve dizaynı sayesinde her yönden üzerinde bulunan yazı ve sloganlar rahatlıkla görülen bu bayrak çeşidi, 360 derece dönen bir yapıya sahip olup, direklerde asılı bulunan bayraklar gibi üzerinde bulunan mesajları göstermeme sorunu yoktur her zaman nettir. Park yapılmaz bayrağı olarak da adlandırabileceğiniz bu tür, tanıtımınızı dikkat çekici bir şekilde sağlarken iş yerinizin önüne yabancı arabaların gelip park etmesine de engel olur.

Genel anlamda dış mekan bayrağı olarak tasarlanan ve olumsuz hava koşullarına karşı yüksek mukavemet gücüne sahip olan Yelken bayrak Çeşitleri, yine eşsiz tasarımı sayesinde iç mekanlar için de estetik ve görsel bir dekorasyon oluşturmakta, bulunduğu alanlara prestij ve coşku katmaktadır. Fatih Bayrakçı kimliği ile Bayrak Firmaları Fatih içerisinde lider bir konumda bulunan; kalitesi, donanımı, ekipmanları ve son sistem otomasyon özelliklere sahip makine parkurları ile fark yaratan kuruluşumuz, Yelken bayrak Fiyatları fatih konusunda da kendisine rakip tanımaz.